Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE TEK ISH KENETA !
ID: MEI6538
Villa
To Rent
320 €
Sip. Totale: 450 m2
Address
Description

Vila ka nje siperfaqe trualli 450 m2 dhe siperfaqe ndertimi 120 m2 . Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dhe nje tualet. Eshte i mobiluar me kushte bashkekohore dhe e pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiake per nje jetese komode. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Features
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 120 m2
  • Sip. Totale: 450 m2
  • 320 €
  • Ish Keneta
  • 184
Share