Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 RRUGA E RE E PORTIT!
ID: MEI6518
Apartament
Për Qira
300 €
Sip. Totale: 100 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 100m2 dhe ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me ashensor.Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 100 m2
  • Sip. Totale: 100 m2
  • 300 €
  • Rruga e re e Portit
  • 234
  • 11
Shpërndaje