Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 RRUGA E RE E PORTIT!
ID: MEI6518
Apartment
To Rent
300 €
Sip. Totale: 100 m2
Address
Description

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 100m2 dhe ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me ashensor.Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Features
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 100 m2
  • Sip. Totale: 100 m2
  • 300 €
  • Rruga e re e Portit
  • 78
  • 11
Share