Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA GARSONIER NE ILIRIA ME PAMJE NGA DETI!
ID: MEI6514
Apartament
Për Qira
200 €
Sip. Totale: 40 m2
Adresa
Përshkrimi

Garsoniera ka nje siperfaqe totale prej 40m2 dhe ndodhet ne nje pallat te ri, me ashensor. Organizohet ne dhome ndenje se bashku me dhomen e gjumit, nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga deti. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode, ideale per te banuar si dhe per pushimet verore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 40 m2
  • Sip. Totale: 40 m2
  • 200 €
  • Iliria
  • 381
Shpërndaje