Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA GARSONIER NE ILIRIA ME PAMJE NGA DETI!
ID: MEI6514
Apartment
To Rent
200 €
Sip. Totale: 40 m2
Address
Description

Garsoniera ka nje siperfaqe totale prej 40m2 dhe ndodhet ne nje pallat te ri, me ashensor. Organizohet ne dhome ndenje se bashku me dhomen e gjumit, nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga deti. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode, ideale per te banuar si dhe per pushimet verore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 40 m2
  • Sip. Totale: 40 m2
  • 200 €
  • Iliria
  • 152
Share