Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA KATI PARE I NJE VILE NE NISHTULLA
ID: MEI6149
Apartament
Për Qira
110 €
Sip. Totale: 60 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 60m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje Vile. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhoma gjumi,nje tualet dhe garazh . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 60 m2
  • Sip. Totale: 60 m2
  • 110 €
  • Nishtulla
  • 339
Shpërndaje