Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA KATI PARE I NJE VILE NE NISHTULLA
ID: MEI6149
Apartment
To Rent
110 €
Sip. Totale: 60 m2
Address
Description

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 60m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje Vile. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhoma gjumi,nje tualet dhe garazh . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 60 m2
  • Sip. Totale: 60 m2
  • 110 €
  • Nishtulla
  • 166
Share