Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Apartament 2+1 per shitje tek rruga Irfan Tomini
ID: MEI414
Apartament
Për Shitje
44,000 €
Sip. Totale: 0 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartament 2+1 per shitje tek Rr. Irfan Tomini. Apartamenti ndodhet ne katin e pare teknik te nje pallati ekzistues, dhe cmimin e ka poshte cmimit te references se zones, orientimin e ka jug-lindje, dhe ka mundesi parkimi dhe akses shume te mire me rrugen kryesore.

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 77 m2
  • Sip. Totale: 0 m2
  • 44,000 €
  • Tirana e Re
  • 1388
  • 1
Shpërndaje