Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Shitet Lokal bashke me biznes tek rr. Dritan Hoxha
ID: MEI376
Bar Restorant
Për Shitje
187,000 €
Sip. Totale: 0 m2
Adresa
Përshkrimi

Shitet Lokal bashke me biznesin. Lokali ndodhet buze rruges kryesore, ne nje pallat te ri dhe ne nje zone te frekuentuar. Pronari ka bere investim cilesor. Ka nje klientele te rregullt. Disponon dokumentacion te rregullt.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 71 m2
  • Sip. Totale: 0 m2
  • 187,000 €
  • Rruga e Durresit
  • 1134
Shpërndaje