Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Shitet Apartament 1+1 te Kompleksi Magnet
ID: MEI331
Apartament
Per Shitje
55,000 €
Sip. Totale: 68 m2
Adresa
Pershkrimi

OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 NGA 55 000 euro ne 53 000 euro!! Ne nje kompleks pallatesh te ndertuar kohet e fundit, ne nje zone te qete, te mirembajtur, dhe te sigurt, Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 68 m2. Apartamenti me orjentim lindje dhe benefit ndricimin natyral ne pjesen me te madhe te dites, i ndodhur ne katin e 1 te nje pallati me punime shume cilesore, eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi matrimoniale, salloni me hapesiren e kuzhines dhe me dalje ne ballkon me pamje fantastike dhe gjithashtu tualetin. Ambjenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, dhe shitet bashke ,me mobilim.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 62 m2
  • Sip. Totale: 68 m2
  • 55,000 €
  • 21 dhjetori
  • 495
  • 1
Shperndaje