Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TE RRUGA SEFER EFENDIU
ID: MEI5703
Apartament
Për Qira
300 €
Sip. Totale: 120 m2
Adresa
Përshkrimi

Jepet me qira apartament me nje siperfaqe totale prej 120m2 ne katin e trete te rruga Sefer Efendiu prane Gjykates. Organizohet ne ndarje shume te mire, ne nje sonxhorno te bollshme te bashkangjitur me nje kend guzhine dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe dy tualete + garazhd. Ambient shume te rehatshem dhe komod per jetesen tuaja. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .Per nje informacion me te detajuar apo vizite ne prone mund te me kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 120 m2
  • Sip. Totale: 120 m2
  • 300 €
  • Gjykata
  • 466
Shpërndaje