Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TE RRUGA SEFER EFENDIU
ID: MEI5703
Apartment
To Rent
300 €
Sip. Totale: 120 m2
Address
Description

Jepet me qira apartament me nje siperfaqe totale prej 120m2 ne katin e trete te rruga Sefer Efendiu prane Gjykates. Organizohet ne ndarje shume te mire, ne nje sonxhorno te bollshme te bashkangjitur me nje kend guzhine dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe dy tualete + garazhd. Ambient shume te rehatshem dhe komod per jetesen tuaja. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .Per nje informacion me te detajuar apo vizite ne prone mund te me kontaktoni.

Features
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 2 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 120 m2
  • Sip. Totale: 120 m2
  • 300 €
  • Gjykata
  • 258
Share