Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Shitet Apartament 3+1 tek Rruga e Kavajes
ID: MEI5424
Apartament
Për Shitje
Cmimi sipas kërkesës
Sip. Totale: 142 m2
Adresa
Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 tek rruga e Kavajes ne nje pallat te ri ne ndertim. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te dhe eshte i organizuar ne sallon ndenje, 3 dhoma, 2 tualete dhe ballkon, me orientim perendim. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 42201010

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 122 m2
  • Sip. Totale: 142 m2
  • Cmimi sipas kërkesës
  • Rruga e Kavajes
  • 395
  • 6
Shpërndaje