Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

Shitet Apartament 3+1 tek Rruga e Kavajes
ID: MEI5424
Apartment
For Sale
Price upon request
Sip. Totale: 142 m2
Address
Description

Shitet apartament 3+1 tek rruga e Kavajes ne nje pallat te ri ne ndertim. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te dhe eshte i organizuar ne sallon ndenje, 3 dhoma, 2 tualete dhe ballkon, me orientim perendim. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 42201010

Features
  • 3 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 2 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 122 m2
  • Sip. Totale: 142 m2
  • Price upon request
  • Rruga e Kavajes
  • 127
  • 6
Share