Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET VILE 3-KATESHE TEK ISH KENETA, DURRES!
ID: MEI5341
Vila
Për Shitje
250,000 €
Sip. Totale: 359 m2
Adresa
Përshkrimi

Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 3583 m2 dhe siperfaqe trualli prej 359 m2. Eshte e organizuar ne tre kate banimi, ku ne katin e pare perfshihet ambienti i ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe tre ballkone. Kati i dyte ka te njejtin organizim me katin e pare. Kati i trete eshte i organizuar ne nje soggiorno i shoqeruar me oxhak, nje kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Vila eshte e mobiluar me kushte bashkekohore. Eshte e rrethuar me kopesht dhe peme dekorative, si dhe ofron dy poste parkimi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 6 Dhomë gjumi
  • 3 Dhomë ndenje
  • 3 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 383 m2
  • Sip. Totale: 359 m2
  • 250,000 €
  • 55
Shpërndaje