Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Pamje Nga Liqeni Thate
ID: MEI5319
Apartament
Për Qira
700 €
Sip. Totale: 130 m2
Adresa
Përshkrimi

Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Pamje Nga Liqeni Thate, ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Vlera e qirase eshte 700 euro Bruto, perfshire ne cmim dhe post parkim. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Korridor shperndares sallon ndenje me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon me pamje nga Liqeni. Orientimi i apartamentit eshte Jug Perendim, ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Erjonen ne numrin e telefonit: +355698557949

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 120 m2
  • Sip. Totale: 130 m2
  • 700 €
  • Liqeni i Thate
  • 178
Shpërndaje