Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 TE LAGJIA 6
ID: MEI4693
Apartament
Per Qira
210 €
Sip. Totale: 80 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimit te nje shtepie private. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 70m2, i cili i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 80 m2
  • Sip. Totale: 80 m2
  • 210 €
  • Lagjia 6
  • 232
Shperndaje