Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 TE LAGJIA 6
ID: MEI4693
Apartment
To Rent
210 €
Sip. Totale: 80 m2
Address
Description

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimit te nje shtepie private. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 70m2, i cili i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 80 m2
  • Sip. Totale: 80 m2
  • 210 €
  • Lagjia 6
  • 83
Share