Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET AMBIENT PRANE DREJTORISE SE POLICISE
ID: MEI4535
Komerciale
Per Shitje
130,000 €
Sip. Totale: 445 m2
Adresa
Pershkrimi

Ambienti ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri te mirembajtur. Ka nje siperfaqe prej 445m2 dhe eshte i mireorganizuar dhe gjithashtu mund te ndahet ne disa ambiente sipas kerkeses, gjithashtu ka 3 tualet te perfunduara .Ambienti ka nje cmim okazion prej 290 euro per m2. Eshte i pajisur me certfikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhome ndenje
  • 3 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 445 m2
  • Sip. Totale: 445 m2
  • 130,000 €
  • Drejtoria E Policise
  • 69
  • -1
Shperndaje