Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET AMBIENT BIZNESI TEK ISH PARKU SPORTIV
ID: MEI4150
Komerciale
Per Shitje
Cmimi sipas kerkeses
Sip. Totale: 80 m2
Adresa
Pershkrimi

Ambienti ka nje siperfaqe te brendshme prej 80 m2 i cili organizohet ne hapesiren kryesore dhe disponon nje tualet. Ofron mundesi zhvillimi per lloje te ndryshme biznesesh pasi zona ne te cilen ndodhet ka akses per te gjitha fasilitet e nevojshme. Siperfaqja me e madhe e fasades se ambientit eshte prej xhami c'ka e ben lehtesisht te evidentueshme. Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 80 m2
  • Sip. Totale: 80 m2
  • Cmimi sipas kerkeses
  • Pallati I Sporteve
  • 46
  • 1
Shperndaje