Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA MAGAZINE NE ZONEN E ISH KENETES
ID: MEI4128
Depo
Per Qira
370 €
Sip. Totale: 210 m2
Adresa
Pershkrimi

Magazina eshte e ndare ne dy pjese te vecanta, ndodhet ne katin perdhes te nje vile. Pjesa kryesore ka siperfaqe 130m2 ndersa pjesa tjeter ka siperfaqe 80m2. Jepet me qira e gjithe siperfaqja prej 210m2 ose vetem pjesa kryesore prej 130m2 me cmimin 250 euro. Secila magazine ka nje tualet perkates. Ka nje pozicion te favorshem pasi ka nje akses prane rruges kryesore dhe hapesira te krijon mundesi per aktivitete te ndyshme biznesi. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhome ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 210 m2
  • Sip. Totale: 210 m2
  • 370 €
  • Ish Keneta
  • 106
  • 0
Shperndaje