Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET TOKE NE SHKOZET PRANE RRUGES KRYESORE
ID: MEI3920
Toke
Per Shitje
100,000 €
Sip. Totale: 900 m2
Adresa
Pershkrimi

Toka ka nje siperfaqe prej 900m2 dhe ndodhet prane rruges kryesore ne unazen e Shkozetit. Eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi pasi pozicioni prane rruges kryesore ofron teper benefite. Dokumentacioni eshte i rregullt dhe per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhome ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 900 m2
  • 100,000 €
  • Shkozeti
  • 108
Shperndaje