Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET KATI I TRETE I NJE VILE NE PLAZH 3+1+2
ID: MEI3893
Apartament
Per Shitje
125,000 €
Sip. Totale: 180 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamenti eshte ne katin e trete te nje vile private ne plazh me hyrje te vecante. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 180m2 dhe organizohet nga kendi i kuzhines dhe dhoma e ndenjes me nje siperfaqe te konsiderueshme dhe e mire arreduar, tre dhoma gjumi njera nga te cilat me tualet te brendshem, nje tualet te perbashket dhe nga nje depo gjithashtu nje koridor ne hyrje. Pjese e apartamentit eshte edhe tarraca me siperfaqe 180m2 ne te cilem eshte mundesia e ndertimit edhe e nje kati tjeter. Duhet theksuar qe apartamenti ka nje mobilim mjaft cilesor dhe komod dhe disponon gjithashtu nje oxhak. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 180 m2
  • Sip. Totale: 180 m2
  • 125,000 €
  • Plazh, Durres
  • 180
  • 3
Shperndaje