Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET TOKE NE GJIRIN E LALEZIT
ID: MEI3724
Tokë
Për Shitje
7,500 €
Sip. Totale: 0 m2
Adresa
Përshkrimi

Toka ka nje siperfaqe prej 727 m2 me vendndodhje ne nje nga zonat me te preferuara. Eshte e pershtatshme per ndertimin e aktiviteteve te ndryshme. Gezon certifikate pronesie te rregullt dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju ftojme te kontaktoni.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 0 m2
  • 7,500 €
  • Gjiri I Lalzit
  • 475
Shpërndaje