Mei Realty Smart

SHITET VILE 2-KATESHE NE SPITALLE SHITET VILE 2-KATESHE NE SPITALLE

sale

170 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET VILE 2-KATESHE NE SPITALLE

Shitet vila ne Spitalle me nje siperfaqe trualli 170 m2 dhe siperfaqe ndertimi 81m2. Vila eshte e organizuar ne 2 kate ku secili kat eshte i organizuar ne sallonin e hyrjes kryesore dhe ndahet ne 1-dhome matrimoniale,1-kuzhine,1-soggiorno dhe 1- tualet. Punimet ne vile jane nder me cilesoret dhe te gjitha dhomat jane te mobiluara. Vila eshte e rrethuar me lulishte e cila i jep nje pamje me te bukur.Vila disponon certifikate pronesie dhe eshte e gatshme per shitje.

SHITET AMBIENT BIZNESI SHITET AMBIENT BIZNESI

sale

283 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET AMBIENT BIZNESI

Ambjenti ka nje siperfaqe prej 283m2. Eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si bar-restorant, palester etj, pasi pozicionohet buze rruge ku levizja e kembesoreve dhe e automjeteve eshte mjaft e larte. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Cmimi sipas kerkeses
JEPET ME QIRA VILE  MULTIFUNKSIONALE BATHORE-TIRANE JEPET ME QIRA VILE  MULTIFUNKSIONALE BATHORE-TIRANE

rent

500 m2

Dhoma Gjumi

3 Tualet

JEPET ME QIRA VILE MULTIFUNKSIONALE BATHORE-TIRANE

Jepet me qira vila multifunksionale ne Bathore, Tirane. Perbehet nga hapesira e brendshme per te jetuar me nje siperfaqe prej 500 m2 dhe siperfaqe 4500 m2 perfshire kopshtin dhe gjithe hapesiren perreth viles. Ambienti eshte i super investuar dhe mundeson nje qendrim komod. Vila eshte e pershtatshme per 10 persona dhe organizohet nga songiorno, 3 dhoma gjumi dhe 3 tualete. Me pishine relaksuese, me pamje panoramike dhe verande me hapesire te shfrytezueshme per ambient pushimi. Ndodhet ne nje zone private dhe e perbere nga 25 poste parkimi. Gjithashtu sigurohet dhe garantohet mirembajtja e viles nga kompani sigurimi. Sistemet dhe paisjet qe operojne ne vile jane te cilesise me te mire dhe karakterizohet nga qetesia maksimale. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

SHITET BIZNESI BAR KAFE PRANE LULISHTES TEK MUZEUMI SHITET BIZNESI BAR KAFE PRANE LULISHTES TEK MUZEUMI

sale

150 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET BIZNESI BAR KAFE PRANE LULISHTES TEK MUZEUMI

Ambienti ka nje siperfaqe te brendshme prej 150 m2 dhe siperfaqe te pergjithshme prej 250 m2. Disponion 35 sete tavolinash se bashku me karriget, filtra uji qendrore dhe nje sobe druri per nje ngrohje dhe ambjent sa me te mire gjate dimrit. Qiraja e lokalit eshte prej 1000 euro/muaji dhe parapagim per 3 muaj. Lokali ka nje klientele te rregullt ne cdo sezon te vitit. Per me shume informacione na kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRE NE QENDER JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRE NE QENDER

rent

52 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRE NE QENDER

Ambienti ka nje siperfaqe prej 52 m2. Ndodhet ne qender te qytetit duke ofruar gjithe fasilitetet e mundshme per ushtrimin e aktivitetit. Ofrohet mundesia per shfrytezime te ndryshme biznesi si zyra, qendra kursesh, etj. Per nje vizite ne prone ose me teper informacion na kontaktoni.

JEPET ME QIRA GARSONIERE RROTA E KUQE JEPET ME QIRA GARSONIERE RROTA E KUQE

rent

25 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA GARSONIERE RROTA E KUQE

Garsonieria ka nje siperfaqe 25 m2. Organizohet nga hapesira ku ndodhet kuzhina e gatimit, dhoma e gjumit, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte ne katin e peste e te fundit te nje pallati te ri, te mirembajtur dhe te pajisur me ashensor. Ndodhet ne vijen e pare me detin ne Plazh - Durres. Garsonieria eshte e mobiluar me kushte bashkekohore per nje jetese komode. Per nje vizite ne prone ose me teper informacion na kontaktoni.

JEPET GARSONIERE ME QIRA RROTA E KUQE JEPET GARSONIERE ME QIRA RROTA E KUQE

rent

25 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET GARSONIERE ME QIRA RROTA E KUQE

Garsonieria ka nje siperfaqe 25 m2. Organizohet nga hapesira ku ndodhet kuzhina e gatimit, dhoma e gjumit, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte ne katin e katert te nje pallati pese katesh te ri, te mirembajtur dhe te pajisur me ashensor. Ndodhet ne vijen e pare me detin ne Plazh - Durres. Garsonieria eshte e mobiluar me kushte bashkekohore per nje jetese komode. Per nje vizite ne prone ose me teper informacion na kontaktoni.

JEPET AMBIENT ME QIRA TEK RRUGA E POLICISE JEPET AMBIENT ME QIRA TEK RRUGA E POLICISE

rent

22 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET AMBIENT ME QIRA TEK RRUGA E POLICISE

Ambienti ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 22 m2. Ka akses ne rruge kryesore dhe eshte i pershtatshem per zyre, ambiente biznesi dhe cdo lloj aktiviteti tjeter. Organizohet nga hapesira e ambientit dhe 1 tualet. Per nje vizite ne prone dhe me shume informacion kontaktoni.

JEPET ME QIRA BAR-KAFE STACIONI TRENIT JEPET ME QIRA BAR-KAFE STACIONI TRENIT

rent

95 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA BAR-KAFE STACIONI TRENIT

Ambienti ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 135 m2 ku siperfaqja e brendshme e tij eshte 95 m2 dhe ambjenti i jashtem i shfrytezueshem me nje siperfaqe prej 40m2. Eshte ne gjendje pune duke ofruar mundesine e nje klientele te ngritur prej kohesh. Per me shume informacion kontakoni.

Cmimi sipas kerkeses
SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE TREGUT INDUSTRIAL SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE TREGUT INDUSTRIAL

sale

120 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE TREGUT INDUSTRIAL

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 120 m2 dhe siperfaqe totale prej 140 m2. Ndodhet ne katin e 1 te banimit te nje pallati ekzistues buze rruge duke ofruar dhe post parkimi. Organizohet nga dhoma e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti ka mundesine e kthimit ne njesi biznesi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume informacion kontaktoni.

Cmimi sipas kerkeses
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLEPA JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLEPA

rent

70 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLEPA

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70.2 m2. Organizohet nga dhoma e ndenjes se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon me pamje nga rruga kryesore. Ndodhet ne nje nder zonat me te qeta dhe me turistike ne vije te dyte me detin dhe pak metra larg tij. Apartamenti ka nje investim cilesor ne mobilim duke ofruar mundesi per nje jetese komode. Pallati eshte i ri, i pajisur me ashensor dhe me post parkimi. Per nje vizite ne prone ose me teper informacion na kontaktoni.

SHITET AMBIENT BIZNESI NE SHETITOREN TAULANTIA SHITET AMBIENT BIZNESI NE SHETITOREN TAULANTIA

sale

75 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET AMBIENT BIZNESI NE SHETITOREN TAULANTIA

Ambienti ka nje siperfaqe prej 75m2. Eshte i pershtatshem per cdo biznes pasi pozicionohet buze shetitores "Taulantia" ku levizja e kembesoreve eshte mjaft e larte dhe ka vizualitet mjaft te mire nga rruga. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

240,000 €