Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET APARTAMENT 2+1+VERANDE NE VOLLGA
ID: MEI3269
Apartment
For Sale
180,000 €
Sip. Totale: 185 m2
Address
Description

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 185m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Ka verande me hapesire te madhe e cila ofron nje ambient i cili mund te perdoret per funksione te ndryshme. Eshte e mobiluar me kushte bashkekohore. Ndodhet ne kati e dyte te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose shoqerim ne prone na kontaktoni.

Features
  • 3 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 2 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 185 m2
  • Sip. Totale: 185 m2
  • 180,000 €
  • Vollga
  • 169
  • 2
Share