Mei Realty Smart

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE VOLLGA SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE VOLLGA

sale

156 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE VOLLGA

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate banim te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe administrim ne zonen e Vollges. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 156 m2 dhe orientim jug-lindje, i cili i mundeson ndricim natyral pothuajse gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore, i pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode. Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

160,000 €
SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MALI I ROBIT SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MALI I ROBIT

sale

66 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MALI I ROBIT

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 72 m2 dhe ndodhet ne katin e trete banim te nje pallati te ri. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit ku ofron akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1+2 NE QENDER JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1+2 NE QENDER

rent

120 m2

Bedroom

2 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1+2 NE QENDER

Jepet me qira apartamenti 2+1+2 ne qender me sipefaqe 120m2 dhe ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati te ri te pajisur me ashensor.Organizohet ne nje dhome ndenje ,kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 ballkone.Apartamenti eshte i arreduar dhe i pajisur me kondicioner inverter ne te gjitha dhomat e saj.Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode dhe te qete. Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronsie. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT NE AUTOSTRADEN DURRES-TIRANE JEPET ME QIRA AMBIENT NE AUTOSTRADEN DURRES-TIRANE

rent

1200 m2

Bedroom

0 Bathroom

JEPET ME QIRA AMBIENT NE AUTOSTRADEN DURRES-TIRANE

Ambienti ndodhet ne kilometrin e katert, ne nje godine 2 kateshe buze autostrades. Ka nje siperfaqe prej 1200m2 me mundesi per te vene nje ashensor profesional sipas kerkeses. Ambienti eshte i pajisur me nje zyre te gatshme , dy tualete si dhe vetrata xhami me pamje nga autostrada qe e bejne te pershtatshem per shfrytezimin si nje show room. Eshte i pajisur me certfikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje viziet ne prone me kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET

sale

40 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 46m2 nga te cilat 40m2 jane siperfaqe te brendshme dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushtet dhe mundesite per nje jetese te qete dhe relaksuese si pjese e bregdetit shqiptar. Apartamenti shitet sic eshte i mobiluar dhe eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni.

35,000 €
JEPET ME QIRA KATI I PARE I NJE VILE TEK AMFITEATRI JEPET ME QIRA KATI I PARE I NJE VILE TEK AMFITEATRI

rent

150 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA KATI I PARE I NJE VILE TEK AMFITEATRI

Jepet me qira kati i pare i nje vile me siperfaqe 150 m2. Organizohet ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, nje kuzhine te vecuar dhe nje tualet. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE QENDER TE DURRESIT ! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE QENDER TE DURRESIT !

rent

101 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE QENDER TE DURRESIT !

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati ekzistues. Organizohet ne nje nje dhome gjumi, nje dhome ndenje , kuzhine te vecuar, nje tualet dhe dy ballkone . Apartamenti ka orientim lindje-perendim gje qe i mundeson drite natyrale gjate gjithe dites. Eshte totalisht i mobiluar dhe i paperdorur me pare. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode dhe te qete. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni !

SHITET GARSONIERE NE PLAZH SHITET GARSONIERE NE PLAZH

sale

36 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET GARSONIERE NE PLAZH

Garsonieria ka nje siperfaqe totale prej 42 m2 dhe ndodhet ne katin e trete te banimit. Organizohet ne nje dhome se bashku me kendin e kuzhines, nje tualet dhe nje ballkon. Garsonieria eshte e mobiluar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake dhe eshte e gatshme per banim. Ndodhet ne nje pallat te ri, te pajisur me ashensor, me administrim te rregullt dhe me post parkimi per banoret e pallatit. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit dhe ofron akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete. Cilesia e ndertimit, organizimi i tij i rregullt dhe instalimet e tij e bejne nje mundesi te mire investimi. Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie .Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni

26,000 €
JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 PRANE GJYKATES JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 PRANE GJYKATES

rent

60 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 PRANE GJYKATES

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues prane gjykates. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e favorshme dhe ofron akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete. Apartamenti jepet i mobiluar por mund te kete ndryshime sipas kerkeses. Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume infromacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT PRANE GJYKATES JEPET ME QIRA AMBIENT PRANE GJYKATES

rent

120 m2

Bedroom

0 Bathroom

JEPET ME QIRA AMBIENT PRANE GJYKATES

Ambienti ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe ndodhet buze rruge ne nje nga zonat me te qeta te qytetit cka e ben te pershtatshme per shfrytezimin si nje zyre. Zona ofron akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme. Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni.

SHITET 500 M2 TOKE NE RRASHBULL SHITET 500 M2 TOKE NE RRASHBULL

sale

500 m2

Bedroom

0 Bathroom

SHITET 500 M2 TOKE NE RRASHBULL

Shitet toke ne Rrashbull me siperfaqe 500 m2. Eshte e pershtatshme per ndertimin e nje vile . Toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET DUPLEKS NE SHKEMBIN E KAVAJES SHITET DUPLEKS NE SHKEMBIN E KAVAJES

sale

190 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET DUPLEKS NE SHKEMBIN E KAVAJES

Dupleksi pozicionohet ne katin e katert dhe te peste te nje pallati te mirembajtur , pa ashensor. Kati pare i saj eshte i ndare ne , nje salle ndenje , nje aneks kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje verande prej 70m2. Kati i dyte i tij ndahet ne dy dhoma gjumi , nje dhome ndenje , nje tualet dhe nje ballkon. Pozicioni i saj ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni.