Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Rruga E Elbasanit, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.
ID: MEI2873
Apartament
Per Qira
600 €
Sip. Totale: 126 m2
Adresa
Pershkrimi

Tek Rruga e Elbasanit jepet me qira apartamenti 2+1 ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet si meposhte:sallon me ambient gatimi, 2 dhoma, tualet, 2 ballkone. Apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe i pabanuar me pare eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket. Orientimi i apartamentit eshte Lindje-Veri-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashem kontaktoni tani Sidritin ne numrin +355674052735.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 126 m2
  • Sip. Totale: 126 m2
  • 600 €
  • Rr. e Elbasanit
  • 57
  • 6
Shperndaje