Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

Tek Rruga E Elbasanit, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.
ID: MEI2873
Apartment
To Rent
600 €
Sip. Totale: 126 m2
Address
Description

Tek Rruga e Elbasanit jepet me qira apartamenti 2+1 ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet si meposhte:sallon me ambient gatimi, 2 dhoma, tualet, 2 ballkone. Apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe i pabanuar me pare eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket. Orientimi i apartamentit eshte Lindje-Veri-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashem kontaktoni tani Sidritin ne numrin +355674052735.

Features
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 126 m2
  • Sip. Totale: 126 m2
  • 600 €
  • Rr. e Elbasanit
  • 36
  • 6
Share