Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA 2+1 I MOBILUAR NE DON BOSKO
ID: MEI2598
Apartament
Per Qira
210 €
Sip. Totale: 94 m2
Adresa
Pershkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar ne Don Bosko afer Fiori di Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallat te ri pa ashensor. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon te bollshem, tualet me dritare dhe vaske, ballkon, parahyrje. Eshte i mobiluar, nje pjese e mobilimit eshte i ri. Ne cdo dhome ka kondicionere. Orientimi eshte nga jugu. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 85 m2
  • Sip. Totale: 94 m2
  • 210 €
  • Dogana
  • 215
  • 4
Shperndaje