Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!
ID: MEI8319
Apartament
Për Qira
450 €
Sip. Totale: 70 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70m2. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet nga hyrja kryesore, nje sogorno me hapesire ku ka vendin e gatimit dhe gjithashtu ndenjen, dhomen e gjumit, nje tualet dhe nje ballkon me pamje te mrekullueshme. Hapesira ku konsiderohet te kalohet pjesa me e madhe e ndenjes ne shtepi eshte e pajisur me nje fasade xhami Eshte ndertim i koheve te fundit me punime te shkelqyera dhe me te gjitha sistemet te standartizuara. Mobilimi eshte bashkkohor. Per nje vizite ne prone ose me shume informacion kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 70 m2
  • Sip. Totale: 70 m2
  • 450 €
  • Vollga
  • 53
  • 6
Shpërndaje