Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET MAGAZINE NE LAGJEN 13, UNAZE!
ID: MEI8318
Depo
Për Shitje
250,000 €
Sip. Totale: 742 m2
Adresa
Përshkrimi

Magazina ka nje siperfaqe toke 742m2 nga te cilat 221m2 jane siperfaqe ndertimi . Godina ka nje gjatesi 22m dhe gjeresi 10.10m dhe lartesi 4.08m , me dalje direkte ne rrugen kryesore plepa shkozet ne km e pare. Prona ofron mundesine per tu ndertuar deri ne tre kate e pershtatshme per showroom , oficine , servis , magazimim te lendeve te ndertimit etj. Dokumentacion i rrregullt hipotekor,per cdo informacion shtese mos nguroni te na kontaktoni .

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 221 m2
  • Sip. Totale: 742 m2
  • 250,000 €
  • Lagjia 13
  • 46
Shpërndaje