Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET + GARAZHD !
ID: MEI8230
Apartament
Për Shitje
135,000 €
Sip. Totale: 70 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me relaksuese dhe te bukura te turizmit . Ka nje siperfaqe te brendeshme 63m2 dhe 70 m2 total ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor , ne cmim perfshihet dhe nje garazhd. Eshte i organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i arreduar totalisht. Zona ne te cilen ndodhet ofron nje jetes sa me te qete dhe relaksuese, ideale per pushimet tuaja. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 63 m2
  • Sip. Totale: 70 m2
  • 135,000 €
  • Qerret
  • 35
Shpërndaje