Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!
ID: MEI8227
Apartament
Për Qira
900 €
Sip. Totale: 95 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me relaksuese dhe te bukura te qytetit. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 85 m2 dhe siperfaqe totale prej 95 m2. Eshte i organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi me garderobe, nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga qyteti. Apartamenti eshte i arreduar totalisht i nje stili modern deri ne detajet me te vogla. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme, ideale per nje jetese te qete dhe komode. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 85 m2
  • Sip. Totale: 95 m2
  • 900 €
  • Vollga
  • 21
  • 12
Shpërndaje