Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA AMBIENT PRANE BLUESTAR!
ID: MEI8055
Komerciale
Për Qira
300 €
Sip. Totale: 25 m2
Adresa
Përshkrimi

Ambienti ka nje siperfaqe prej 25 m2 dhe eshte i organizuar ne nje open space dhe nje tualet. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per nje vizite ne prone apo per prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 25 m2
  • Sip. Totale: 25 m2
  • 300 €
  • Blue Star
  • 109
Shpërndaje