Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET 2+1 APARTAMENT NE GOLEM !
ID: MEI8016
Apartament
Për Shitje
116,000 €
Sip. Totale: 83 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti disponon sipërfaqe të brendëshme 72.5 m2 dhe sipërfaqe totale 82.75 pozicionohet ne katin 5 të një pallati të ri dhe i dizajnuar sipas standardeve më të larta të ndërtimit. Apartamenti organizohet në një dhomë ndenje së bashku me këndin e kuzhinës, dy dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Një avantazh kryesor i këtij apartamenti është vendndodhja e tij - me një largësi prej vetëm 100 metra nga bregu i detit, kjo e bën atë një zgjedhje të shkëlqyer për ata që dëshirojnë të kenë qasje të lehtë në plazh dhe të shijojnë pamjet e mahnitshme që ofron bregu detar. Për një vizitë në pronë apo në prona të ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 73 m2
  • Sip. Totale: 83 m2
  • 116,000 €
  • Golem
  • 80
Shpërndaje