Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK VILA E ZOGUT!
ID: MEI7900
Apartament
Për Shitje
81,000 €
Sip. Totale: 89 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti disponon 89m2 te cilet organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon me pamje mbi qytetin dhe detin. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri, pa ashensor, ne proces hipotekimi. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 89 m2
  • 81,000 €
  • Vila e Zogut
  • 285
  • 6
Shpërndaje