Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK VILA E ZOGUT!
ID: MEI7900
Apartment
For Sale
81,000 €
Sip. Totale: 89 m2
Address
Description

Apartamenti disponon 89m2 te cilet organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon me pamje mbi qytetin dhe detin. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri, pa ashensor, ne proces hipotekimi. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

Features
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 89 m2
  • 81,000 €
  • Vila e Zogut
  • 66
  • 6
Share