Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Shitet Super Apartament 2+1 ne Laprake!
ID: MEI7892
Apartament
Për Shitje
1,300 €
Sip. Totale: 87.7 m2
Adresa
Përshkrimi

Shitet Super Apartament 2+1 ne Laprake! - Kati i 3-te - Siperfaqja 87.7 m2 - Orientimi Jug-Perendim - Ne nje nga zonat me te kerkuara ne Laprake - 1300 Euro/Metri - Punime teper cilesore dhe me standart Për një vizitë në pronë kontaktoni në numrin: +355 68 30 10 137 [email protected] www.mei.al

Tipare
  • Dhomë gjumi
  • Dhomë ndenje
  • Tualet
  • Sip. e Brendshme: m2
  • Sip. Totale: 87.7 m2
  • 1,300 €
  • Laprake
  • 84
  • 3
Shpërndaje