Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET SUPER APARTAMENT NE VOLLGA !
ID: MEI7870
Apartament
Për Shitje
Cmimi sipas kërkesës
Sip. Totale: 95 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne Vollga dhe organizohet ne nje soxhorno te madhe, 1 dhome gjumi,1 tualet dhe nje ballkon i cili ofron nje pamje fantastike te qytetit . Ndodhet ne nje pallati te ri me ashensor dhe me punime mjaft cilesore. Apartamenti eshte i sapomobiluar. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 86 m2
  • Sip. Totale: 95 m2
  • Cmimi sipas kërkesës
  • Vollga
  • 239
Shpërndaje