Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK GJYKATA!
ID: MEI7854
Komerciale
Për Shitje
220,000 €
Sip. Totale: 109 m2
Adresa
Përshkrimi

Shitet ambient ne katin 0 tek gjykata ne Durres.Ambienti ka siperfaqe 109 m2, dhe ndodhet prane rruges kryesore . Ka nje pozicion teper te favorshem. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 109 m2
  • Sip. Totale: 109 m2
  • 220,000 €
  • Gjykata
  • 109
Shpërndaje