Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!
ID: MEI7838
Apartament
Për Qira
500 €
Sip. Totale: 60 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti disponon 60m2 te cilet organizohen ne korridor, salle ndenje me aneks kuzhine, dhome gjumi dhe tualet.Apartamenti ndodhet ne nje pallati te ri me mirembajtje dhe ashesor ne zonen e Vollges. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 60 m2
  • Sip. Totale: 60 m2
  • 500 €
  • Vollga
  • 101
Shpërndaje