Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE ISH-URT!
ID: MEI7796
Apartament
Për Shitje
140,000 €
Sip. Totale: 140 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor prane Ish-Urt. Ndodhet ne katin e njembedhjete me nje siperfaqe totale prej 140 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 121.99 m2. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit i cili ofron akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 122 m2
  • Sip. Totale: 140 m2
  • 140,000 €
  • Stadiumi
  • 98
Shpërndaje