Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE ISH URT !
ID: MEI7795
Apartament
Për Shitje
98,500 €
Sip. Totale: 118 m2
Adresa
Përshkrimi

Shitet apartament me nje siperfaqe te brendshme prej 98.45 dhe nje siperfaqe totale prej117.5 m2 ne katin tete banim te nje pallati te ri me ashensor . Organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines ,dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe dy tualet. Apartamenti eshte e pozicionuar ne nje zone te qete qe ofron nje ambient shume te rehatshem dhe komod. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .Per nje informacion me te detajuar apo vizite ne prone mund te me kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 98 m2
  • Sip. Totale: 118 m2
  • 98,500 €
  • Stadiumi
  • 138
Shpërndaje