Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE POLIKLINIKES !
ID: MEI7794
Komerciale
Për Qira
350 €
Sip. Totale: 35 m2
Adresa
Përshkrimi

Ambienti ndodhet prane poliklinikes ne katin e dyte banimi . Ka nje siperfaqe totale prej 35m2. Eshte i organizuar ne nje hapesire kryesore open space dhe nje tualet. Mundesi ideale per cdo lloj aktiviteti, pasi ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar . Per nje vizite ne prone apo me shume informacion na kontaktoni.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 30 m2
  • Sip. Totale: 35 m2
  • 350 €
  • Qendra e Durresit
  • 106
Shpërndaje