Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET SHTEPI PRIVATE PRANE STADIUMIT !
ID: MEI7785
Shtëpi
Për Shitje
120,000 €
Sip. Totale: 156 m2
Adresa
Përshkrimi

Shitet shtepi private me siperfaqe trualli 156 m2 dhe 46m2 siperfaqe ndertimi. Organizohet nga salloni ku behet shperndarja ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines , nje dhome gjumi dhe nje tualet, .Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga me te qetat e qytetit dhe ka akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme. Disponon dokumentacion te rregullt. Per nje vizite ne prone apo prona te ngjashme mos nguroni te na kontaktoni .

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 46 m2
  • Sip. Totale: 156 m2
  • 120,000 €
  • Lagjia 16
  • 147
Shpërndaje