Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RROTA KUQEI !
ID: MEI6913
Apartament
Për Qira
450 €
Sip. Totale: 125 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 125 m2 dhe ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon Apartamenti eshte i arreduar mire me te gjitha kushtet e nevojshme. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e preferuar per banim. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 115 m2
  • Sip. Totale: 125 m2
  • 450 €
  • Plazh
  • 204
Shpërndaje