Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA
ID: MEI6863
Apartament
Për Qira
250 €
Sip. Totale: 78 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti disponon 78m2 te cilet organizohen ne korridor, salle ndenje me aneks kuzhine te vecuar, dhome gjumi, depo, tualet dhe ballkon i mbyllur me vetrate xhami. Ka nje mobilim bashkekohor dhe te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Ndodhet ne katin e 15 te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim ne zonen e Vollges. Per me shume informacion apo nje vizte nga afer ju ftojme te kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 70 m2
  • Sip. Totale: 78 m2
  • 250 €
  • Vollga
  • 270
Shpërndaje