Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE CURRILA!
ID: MEI6862
Apartament
Për Qira
1,200 €
Sip. Totale: 80 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 80 m2, pozicionohet ne katin e tret te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim, organizohet ne nje soggiorno, nje kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, nje tuale dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te frekuentuara turistike , duke ofruar te gjitha fasalitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe sa me komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo prona te ngjashme mos nguroni te na kontaktoni .

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 72 m2
  • Sip. Totale: 80 m2
  • 1,200 €
  • Currilat
  • 212
  • 3
Shpërndaje