Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Jepet Ambient me Qira tek Hipoteka
ID: MEI6572
Komerciale
Për Qira
1,000 €
Sip. Totale: 60 m2
Adresa
Përshkrimi

Jepet me qira tek Hipoteka ambient 60m2. Ambienti ndodhet ne nje kompleks te ri, te mireorganizuar dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Albin ne numrin +355676023888

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 60 m2
  • Sip. Totale: 60 m2
  • 1,000 €
  • Stacioni I trenit
  • 88
Shpërndaje